Nabídka služeb

Ve světě a pomalu i v Česku se začínají stále víc prosazovat plus size modelky. Ženy plnějších tvarů, které nevypadají jako věšáky na šaty.
Klademe důraz na poskytování spolehlivých a kvalitních služeb, které splní očekávání našich klientů. Podporujeme týmovou spolupráci, profesionální přístup a realizaci zaměřenou na spokojenost našich zákazníků.

+size Módní přehlídky

Společnost České modelky s.r.o. pro vás zrealizuje módní přehlídku na klíč. Zajístíme vhodný výběr modelek, kadeřníky, vizážistky, fotografa a choreografii výběru vhodné hudby. Možnost upořádání módní přehlídky v rámci mezinárodního veletrhu World of Expo Beauty na základě naší dlouholeté spolupráce s tímto veletrhem v Praze. Spolupracujte s profesionály v mnoha módních oborů. V pořádání módních přehlídek máme dlouholetou praxi a zkušenosti již od roku 2006.


Plus size modelky na výběr

+size Ateliérové focení

Ke každé zakázce a fotografii přistupujeme individuálně, záleží pouze na přání klienta.
Potřebujete nafotit plus size fotomodelky větších konfekčních velikostí? Žádný problém, rádi vám pomůžeme s jejich výběrem a nafotíme je dle vašich představ v našem fotoateliéru v Praze.
Ateliér disponuje širokým výběrem doplňků.
Na přání vytvoříme fotografie v těchto stylech – portrét, fine art, umělecký akt, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, párové fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty.


Nafocení booku

+size Hostesky

Plus size hostesky jsou nedílnou součástí propagace prodeje oblečení větších konfekčních velikostí. Například při rozdávání letáčků od hubené hostesky na plus size oblečení není vhodnou formou propagace. Tyto letáčky jsou určeny pro plus size ženy a dívky, které si jej raději vezmou od plus size hostesky, která zájemcům toto oblečení doporučí i na základě vlastních osobních zkušeností.

Plus size modelky na výběr

+size Fotomodelky

V našem fotoateliéru v Praze vám nafotíme s plussize fotomodelkami kvalitní produktové a reklamní fotografie pro vaši firmu nebo eshop.

Plus size modelky na výběr

Spolupracujeme

Mediálně podporujeme a spolupracujeme se soutěží pro plnoštíhlé modelky Miss Prima Křivky

Plussize modelky, hostesky a fotomodelky

Společnost České modelky s.r.o. pořádá módní přehlídky plussize módy, zajišťujeme hostesky po celé ČR a nafotíme vám reklamní a produktové fotografie v našem fotoateliéru v Praze.


Realizované plussize módní přehlídky

Módní přehlídka butiku Big and Beautiful a módní přehlídka Evate.cz ALTIK MORAVIA na mezinárodním veletrhu World of Expo Beauty v Praze od společnosti České modelky s.r.o.


Máte oblečení pro prostorově výraznější dámy?

Žádný problém! Uspořádáme vám módní přehlídku na míru, nebo vám nafotíme kolekci ateliérových fotografií.


Co je to plus size modeling?

Modeling pro větší konfekční velikosti. Tento typ modelingu je relativně novým fenoménem. Pokud máte sebevědomí, skvělé atributy a konfekční velikost mezi 12-16 US(14-18 UK) pak tengle typ modelingu je právě pro vás. Více a více inzerentů používá pro propagaci svých produktů Plus Size modelky a modely, aby zasáhli demograficky širší publikum. Jako Plus Size model je třeba mít perfektní pleť, zuby, vlasy a být něčím zajímavý.


Mám zájem o spolupráci, co mám udělat?

Je to snadné zaregistrujte se, máte od nás registraci ZDARMA!


Jsem hubená, ale mám větší poprsí?

Jste hubená a máte větší poprsí? To nevadí, je to právě naopak zaregistrujte se k nám, máte od nás registraci ZDARMA!


Magazín Světem módy

RSS Feed Widget

Přidejte si nás!