Nabídka služeb

Ve světě a pomalu i v Česku se začínají stále víc prosazovat plus size modelky. Ženy plnějších tvarů, které nevypadají jako věšáky na šaty.
Klademe důraz na poskytování spolehlivých a kvalitních služeb, které splní očekávání našich klientů. Podporujeme týmovou spolupráci, profesionální přístup a realizaci zaměřenou na spokojenost našich zákazníků.

+size Módní přehlídky

+size Módní přehlídky

Společnost České modelky s.r.o. pro vás zrealizuje módní přehlídku na klíč. Zajístíme vhodný výběr modelek, kadeřníky, vizážistky, fotografa a choreografii výběru vhodné hudby. Spolupracujte s profesionály v mnoha módních oborů. V pořádání módních přehlídek máme dlouholetou praxi a zkušenosti již od roku 2006.


Plus size modelky na výběr

+size Ateliérové focení

+size Ateliérové focení

Ke každé zakázce a fotografii přistupujeme individuálně, záleží pouze na přání klienta.
Potřebujete nafotit plus size fotomodelky větších konfekčních velikostí? Žádný problém, rádi vám pomůžeme s jejich výběrem a nafotíme je dle vašich představ v našem fotoateliéru v Praze. Ateliér disponuje širokým výběrem doplňků.


Nafocení booku

+Size modelky, které doporučujeme

+Size modelky, které doporučujeme

Každý měsíc je vybrána +size modelka, kterou doporučujeme našim klientům! Vybrané +size modelky jsou ověřené a spolupráce s nimi je vynikajicí. Fotografie naleznete v rubrice Reference v sekci Doporučujeme. Prezentujeme novou plus size modelku každý měsíc.


Doporučujeme

Prezentace služeb ke stažení

Největší databáze plnoštíhlých modelek a žen v České republice.

+size Hostesky

+size Hostesky

Plus size hostesky jsou nedílnou součástí propagace prodeje oblečení větších konfekčních velikostí. Například při rozdávání letáčků od hubené hostesky na plus size oblečení není vhodnou formou propagace. Tyto letáčky jsou určeny pro plus size ženy a dívky, které si jej raději vezmou od plus size hostesky, která zájemcům toto oblečení doporučí i na základě vlastních osobních zkušeností.


Poptávka hostesek

+size Fotomodelky

+size Miss a fotomodelky

V našem fotoateliéru v Praze vám nafotíme s plussize fotomodelkami a finalistkami Plus Size Miss ČR kvalitní produktové a reklamní fotografie pro vaši firmu nebo eshop.


Plus size modelky na výběr

Mediálně podporujeme soutěže pro plnoštíhlé modelky

Mediálně podporujeme soutěže pro plnoštíhlé modelky

Mediálně podporujeme a spolupracujeme se soutěžěmi pro plnoštíhlé modelky jako jsou např. Miss Prima Křivky, Miss baculaté křivky, Full of beauty a další...


Kontaktujte nás

Plussize modelky, hostesky a fotomodelky

Plussize modelky, hostesky a fotomodelky
Plussize modelky, hostesky a fotomodelky
Plussize modelky, hostesky a fotomodelky

Společnost České modelky s.r.o. pořádá módní přehlídky plussize módy, zajišťujeme hostesky po celé ČR a nafotíme vám reklamní a produktové fotografie v našem fotoateliéru v Praze.


Realizované plussize módní přehlídky

Módní přehlídka butiku Big and Beautiful a módní přehlídka Evate.cz ALTIK MORAVIA na mezinárodním veletrhu World of Expo Beauty v Praze od společnosti České modelky s.r.o.


Máte oblečení pro prostorově výraznější dámy?

Žádný problém! Uspořádáme vám módní přehlídku na míru, nebo vám nafotíme kolekci ateliérových fotografií.


Co je to plus size modeling?

Modeling pro větší konfekční velikosti. Tento typ modelingu je relativně novým fenoménem. Pokud máte sebevědomí, skvělé atributy a konfekční velikost mezi 12-16 US(14-18 UK) EUR konfekční velikost 40+ pak tento typ modelingu je právě pro vás. Více a více inzerentů používá pro propagaci svých produktů Plus Size modelky a modely, aby zasáhli demograficky širší publikum. Jako Plus Size model je třeba mít perfektní pleť, zuby, vlasy a být něčím zajímavý.


Mám zájem o spolupráci, co mám udělat?

Je to snadné zaregistrujte se, máte od nás registraci ZDARMA!


Nemám profesionální ateliérové fotografie, co mám udělat?

Je to snadné nafotíme vám je v našem fotoateliéru v Praze, i s líčením od vizážistky! Náš zkušený fotograf Jan Wassenbauer samozřejmě ví naprosto přesně, jak dosáhnout úžasných fotografií vyzdvihujících nejen Vaši krásu, ale i jedinečnou osobnost – všechno, co dělá, sleduje právě tento jediný cíl. Zároveň dokáže vybrat ta nejvhodnější pozadí, jež se nejlépe hodí k cíli fotografie, stylu Vašeho oblečení i Vaší osobnosti.


Ráda bych předváděla módu, ale nemám žádné zkušenosti.

Pro začínající modelky nabízíme modelingový kurz chůze v Praze s lekorkou a finalistkou soutěže Česká Miss. Profesionální chůze modelek, která se hodí nejen na přehlídkové molo, ale využiješ ji i v běžném životě. Tato chůze ti dodá sebevědomí a ženskost. Naučíš se také jak pózovat na mole či jak správně držet tělo.


Jsem hubená, ale mám větší poprsí?

Jste hubená a máte větší poprsí? To nevadí, je to právě naopak zaregistrujte se k nám, máte od nás registraci ZDARMA!


Magazín Světem módy


Reklama


Přidejte si nás!

  • Miss Plus Size modelky