Pořadatel a partneři soutěže

Pořadatel soutěže

České modelky s.r.o.

Soutěž Miss Plus Size modelky ČR pořádá společnost České modelky s.r.o.. Mezinárodní modelingová a reklamní společnost České modelky s.r.o. byla založena v roce 2000 a zajišťuje služby v mnoha oblastech. Společnost pořádala v letech 2008 až 2012 regionální Miss Příbramska za účasti známých osobností a starostů příbramského regionu. Zajišťuje hostesky, módní přehlídky, modelky, fotomodelky ale i nafocení profesionálních fotografií a reklamy.

Odkaz na webové stránky: www.ceskemodelky.cz
Odkaz na webové stránky Miss: www.plussizemodelky.cz/miss

Partneři soutěže

Skorošice ubytování - Jana Horsak

Ubytování U Horsáků se nachází v obci Skorošice na Jesenicku v České vysočině na rozhraní Rychlebských hor a Vidnavské nížiny. Svou polohou je vhodné pro pěší i pro cykloturistiku. Apartmán leží cca 2km od města Žulová, 13km města Vidnava,18 km od města Jeseník a 13 km do města Javorník kde najdete mnoho krásných míst, které stojí za navštívení. Hranice s Polskem jsou 15 km. U domu na velkém pozemku na konci slepé uličky v obci se nachází ohniště s posezením vedle potoka, také posezení na zahradě s ovocnými stromy, k využití je trampolína a dětský domek s pískovištěm, houpačkou a skluzavkou. V garáži je možné uskladnění kol, koloběžek, lyží…

Cena pro vítězku: Partner věnuje pro vítězku ubytování pro 2 osoby na víkend v Jeseníkách.
Cena je v celkové hodnotě: 4.000,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.skorosiceubytovani.cz

TipTicket.cz - Josef Puškaš

On-line rezervace a předprodej vstupenek nejen pro firmy a skupiny bez servisních poplatků s expresním dodáním po celé ČR se specializací na muzikály. Předprodej vstupenek do divadel: Národní divadlo, Stavovské divadlo, Divadlo Broadway, Divadlo Hybernia, Divadlo Kalich, Hudební divadlo Karlín, Studio Dva, Divadlo Bez zábradlí, Divadlo Na Fidlovačce, Kongresové centrum Praha...

Ceny pro vítězky: Partner věnuje pro 1. – 3. místo dvě vstupenky na muzikál v Praze.
Ceny jsou v celkové hodnotě: 6.000,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.tipticket.cz

"Oparty design" Pavel Oparty a Naďa Kročková

"Oparty design" vznikl v roce 2020, kdy spolu začali tvořit bohumínský malíř, grafik a fotograf Pavel Oparty a Naďa Kročková. Jejich v mnoha ohledech nestandardní fashion tvorba vychází z užití jednotlivých obrazů či jejich koláží, které jsou vytištěny na látky, z nichž vznikají jednotlivé modely.

Ceny pro vítězky: Partner věnuje pro 1. – 3. místo.
1.místo - 1 kus - komplet hvězdné nebe v ceně 5 290 Kč + slevový poukaz v hodnotě 1 250 Kč na obraz Pavla Opartyho
2.místo - 1 kus - šaty (tunika) Baarová, Mandlová, Burian v ceně 3 190 Kč
3.místo - 1 kus - tričko s grafikou v ceně 1 290 Kč
Ceny jsou v celkové hodnotě: 11.020,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.enami.cz

RINGANA PARTNER - Alena Ovesná

Rakouská rodinná firma RINGANA je firma, která se opravdu snaží svět udělat jiný, zelenější. Téma jako zdraví, biokvalita, etika a udržitelnost jsou tu na prvním místě.Kosmetika je vyráběna z čerstvých surovin, totálně BEZ konzervačních látek a proto - vzhledem k její krátké trvanlivosti ji absolutně nelze prodávat v obchodech. Produkty jsou zasílány přímo z firmy RINGANA, která garantuje jejich kvalitu, a kosmetiku doporučují spotřebovat do 4/6 měsíců po otevření. Výrobky jsou vyrobeny - na zakázku - tedy max do 14 dnů od objednání dostaneš absolutně čerstvé produkty až domů. Kombinují ty nejlepší suroviny z naší přírody za pomoci ajurvédy, tradiční čínské medicíny a evropského bylinkářství. Firma nepoužívá žádné umělé konzervanty a díky tomu tedy může pracovat s vysoce aktivními rostlinnými složkami, které při běžné koncentraci ztrácí svou účinnost. Samozřejmostí je - netestuje na zvířátkách. RINGANA je vítězem rakouské Ceny na ochranu klimatu, vyhrála i cenu European Business Award 2016/2017, má certifikaci ISO 22716: 2007 (GMP kosmetika).

Ceny pro vítězky: Partner věnuje pro 1. – 3. místo dárkové poukazy na kosmetiku.
Ceny jsou v celkové hodnotě: 2.300,- Kč
Odkaz na webové stránky: alenaovesna.ringana.com

Ateliér a e-shop www.SatySukne.cz - Ing. Radka Kudrnová

Ateliér a e-shop www.SatySukne.cz - český výrobce oblečení, který provozuje Radka Kudrnová a společně s týmem švadlen šijí originální šaty a sukně. Mají jednoduchou filosofii – dělat pěkné věci, za kterými si stojí. Všechny své výrobky šijí srdcem a nejlépe jak umí s úsměvem a s radostí a věří, že si to v sobě všechny šaty a sukně od nich nesou i k zákaznicím domů. Český výrobce se snaží inspirovat ženy všech konfekčních velikostí, aby s radostí a často nosily jejich šaty a sukně.

Ceny pro vítězky: Partner věnuje pro 1. – 3. místo voucher na nákup oblečení.
Ceny jsou v celkové hodnotě: 2.300,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.satysukne.cz

Masérka Šárka Němcová

Narodila jsem se v roce 1969. Vyučila jsem se kuchařkou. Mám floristický kurz. Mým dlouholetým koníčkem je alternativní medicína, bylinky, práce s energií a drahými kameny. Využití na léčení sama sebe, či jiných lidí, s kterými jsem se začala zabývat kvůli svým zdravotním potížím cca před 7 lety. Srdečně Vás zvu do mojí Křišťálové masérny. Těším se na Vás s láskou a světlem masérka, terapeutka a průvodkyně zdravím Šárka Němcová.

Ceny pro vítězky: Partner Masérka Šárka Němcová věnuje vítězkám masáže.
Ceny jsou v celkové hodnotě: 2.850,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.kristalovamaserna.cz

Creatived - fotograf a videokameraman Denis Kokot

Tvorba reklamních videí a fotografií. Je to nejslavnější produkt video tvorby s maximálním dosažením sledovanosti. Zakládá se na kratkém příběhu, který ukazuje nakolik je potřebny produkt nebo zboží. Kvalitní prezentace videa nese následné lepší tržby.

Ceny pro finalistky: Partner nafotí a věnuje všem finalistkám fotografie a video medailonek.
Fotografie a video medailonky jsou v celkové hodnotě: 60.000,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.creatived.cz

Restaurace U Houmra

Stylová restaurace se nachází na královských Vinohradech v blízkosti náměstí Míru v Praze. 90 míst k sezení včetně dvou salónků, letní zahrádka. Rezervace stolu ON-LINE zde nebo nově na stránkách www.dish.com. Firemní a soukromé akce, dle domluvy možnost prodloužení otevírací doby. Jídla balíme s sebou ZDARMA (placení fakturou po domluvě), Wifi internet, Rozvoz jídel

Cena pro vítězku: Partner věnuje pro vítězku večeři pro 2 osoby.
Cena je v celkové hodnotě: 1.000,- Kč
Odkaz na webové stránky: www.uhoumra.cz

Vizážistka a maskérka Veronika Ondráčková

Profesionální vizážistka a maskérka. Pochází z Mladé Boleslavi. Specializuje se na denní, večerní, svatební, foto makeup + sfx, film makeup a extrémní makeup.

Realizace natáčecího dne: Partner vytvoří make-up všem finalistkám.
Make-up v celkové hodnotě: 12.000,- Kč
Odkaz na webové stránky: Istagram _veronikaondrackova_

Restaurace Hostavický Vidlák

Stylová restaurace Hostavický Vidlák. Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni. Tradiční recepty a jen ty nejlepší ingredience! Slovo majitele o podniku: Tohle místo je prý zapovězené. Dlouhodobě se tu nedařilo vybudovat podnik, kterému by místní přišli na chuť a náhodní příchozí by si ho zamilovali. Jenže já mám k tomuhle místu vztah, líbí se mi a baví mě představa, jak krásné místo to může být a jak příjemný podnik tady, mohou lidé ocenit. A proto jsem do toho šel. Hostavický Vidlák, jenž tu buduji, bude odkazovat na historii Hostavic a bude příjemným útočištěm pro místní i pocestné.

Realizace natáčecího dne: Partner zajistí prostory pro finalistky a vizážistku.
Všem finalistkám a realizačnímu týmu: věnuje kafe zdarma
Odkaz na webové stránky: https://hostavicky-vidlak4.webnode.cz

Mediální partneři soutěže

Magazín Světem módy

SvetemMody.cz je internetový e-magazín s vlastním pravidelným on-line videopořadem o módě, který se zobrazuje i na síti YOUTUBE.com. Do magazínu pravidelně přispívají profesionálové z branže a z módního průmyslu. Světem módy představuje ojedinělý magazín nových produktů, módních trendů, přehlídek, soutěží Miss a pravidelně přináší široké veřejnosti atraktivní formou přehled novinek pro nadcházející období.

Odkaz na webové stránky: www.svetemmody.cz

Be fashion magazin

E-magazín o módě. Módní inspirace nebo třeba tipy na dovolenou. S námi si užijete každou volnou minutu!

Odkaz na webové stránky: www.befashionmagazin.cz

Be in magazin

Novinky ze světa módy, zdraví a krásy. S námi budete in!

Odkaz na webové stránky: www.beinmagazin.cz