Se slevovým kuponem ušetříte i vy
Zavedeným slevovým portálům začaly stále významnější měrou konkurovat jiné nástroje. Jsou jimi slevové kupony.


Jaké jsou výhody slevových kuponů


Podstatnou výhodou kuponů je především širší možnost uplatnění. Slevu můžete získat v některých případech i na celý sortiment. Navíc se dostane rovnou ke klientovi. Slevové portály si totiž musejí na svůj provoz vydělat, proto za umístění nabídky požadují provizi. Slevové kódy rovněž mají velký dosah a jejich efektivita se dá snadno změřit pomocí Google analytics a jiných nástrojů. Jsou proto velmi efektivním marketingově-obchodním prvkem.


V zahraničí se pro tento koncept ustálil termín win-win neboli výhra-výhra. Zjednoduše řečeno se vychází z jednoho z typů strategie řešení konfliktu. Ta je v případě win-win prospěšná pro obě strany. Což dokonale ilustruje i princip fungování slevových kuponů: Obchodník získává nového zákazníka a kupující svoje zboží nebo službu za výhodnějších podmínek.


Slevové kupony se totiž zdaleka netýkají právě jen zboží. Mimořádně populární jsou i slevy na pobyty. Zvláštností je, že podle průzkumů lze říci, že čím solventnější zákazník je, tím více ho slevy zajímají.


Vyznejte se v nabídce slev


Pro usnadnění orientace v jednotlivých nabídkách tak vznikla celá řada webů, které se specializují na jejich vyhledávání a třídění. Tím prvním, kdo se u nás začal orientovat takovýmto směrem, byl vyhledávač slev Skrz.cz. Řada dalších ho ovšem brzy následovala. Patří mezi ně i web Megakupon.cz, který dnes nabízí stovky možností, jak ušetřit.


Mezi nejoblíbenější patří například slevový kupon 4Home do známého internetového obchodu. V kolika e-shopech se můžete cítit doslova jako doma? 4Home nabízí dekorace a potřeby do domácnosti za sympatické ceny. O nic ochuzeni nezůstávají ani slovenští nakupující. Footshop zľavový kupón představuje skvělý způsob, jak si udělat radost novými teniskami světově proslulých značek.<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!