Erotická masáž a její pozitivní účinky na vaše tělo 
Lidé potřebují k životu doteky. Ať už je o kontakt mezi partnery nebo o doteky zkušené masérky, bez nich by žádný člověk nedosáhl emocionální rovnováhy. To je pouze jeden z důvodů proč lidé vyhledávají masérská studia.


 


Jenže taková masáž přináší ještě mnohem víc - detoxikaci organismu, zásobení všech buněk kyslíkem, zlepšení paměti, spálení tuků, rychlejší odbourávání cholesterolu, zmírnění migrény a mnohé další účinky.


 


Máte chuť na něco víc než je běžná masáž? Zavítejte na erotický speciál. Myslíte si, že erotické masáže nemají na vaše tělo účinky? Tak to se mýlíte. Masáž i té nejmenší části těla si bude užívat tělo celé. Díky erotické masáži zažijete skvostný zážitek a ještě si přidáte na zdraví. Co vám taková masáž krom výše zmíněných účinků dále zajistí?


 


Posílení imunity


 


Posílení imunity souvisí zejména s odbouráváním stresu. Pokud jste ve stresu, vyplavuje se vám do těla kortizol, který redukuje imunitní buňky potřebné k obranyschopnosti organismu. Tím, že se při masáži uklidníte, dojde k výraznému poklesu kortizolu, který vydrží mnohem déle na nízké hladině, než jaký čas ho trvalo shodit na minimum. Díky tomu, že kortizol přestane negativně působit, dojde k posílení celého imunitního systému. Navíc se začne vyplavovat mnohem více imunoglobinu. Je známo, že i jedna jediná masáž dokáže posílit vaši obranyschopnost natolik, že se vaše tělo směle ubrání sezónní chřipce. Hrozí vám nakažení bacily? Vzhůru na masáž, vezměte s sebou i partnerku.


 


Pryč se stresem a napětím


 


Jak již bylo řečeno v předchozím odstavci, při masáži se zbavíte veškerého stresu a uvolníte celé své tělo. Pokud žijte v neustálém spěchu, určitě se vyplatí, dát si jednou za čas ,,voraz‘‘. Aktivujte zase jiné buňky v těle a dopřejte si nenahraditelné potěšení.


 


Redukce krevního tlaku


 


Zejména bloudivý nerv dokáže krevní tlak ovlivňovat. Vede z lebky až do hrudní části, kde se větví do všech orgánů. Je vyloučeno, že by se mu při erotické masáži dalo vyhnout. Stačí malý nátlak v horní části těla a nerv začne ihned stimulovat a regulovat krevní tlak v celém těle.


Určitě zajímavý je fakt, na nějž přišli vědci z University of South Florida. Tvrdí, že pokud během tří týdnů stihne jedinec projít několika masážemi, které dohromady dají celkový čas masírování sto minut, dojde k výraznému zlepšení krevního tlaku v těle jedince. To není zas taková doba, že? Máte s krevním tlakem potíže? Zkuste lék jménem masáž!


 


Omládnete


 


Je jedno, jakou masáž zvolíte, každá vám bude prospěšná i co se týče pokožky. Při proceduře dochází k vyplavování estrogenu, který brání stárnutí kůže. Masážní pohyby navíc kůži vypínají a prokrvují. Pokožce prospívají i jemné škádlivé doteky, které jsou při erotické masáži běžné. Nejenže si užijete, ještě budete krásnější!


 


Koncentrace na jediné


 


Víte, že při masáži cvičíte i svůj mozek? Nejvíce zdokonalujete koncentraci. Již bylo zmíněno, že díky masáži se uvolníte a takzvaně vypnete. Odpočíváte, ale přesto se soustředíte na jedinou věc, na to blaho, které se právě otírá o vaši kůži.


 


Relaxace, procítění, uspokojení, to, a teď už víte, že i mnoho dalšího, vám přinese (nejen) erotická masáž. Vydejte se na ni k profesionálům. Zavítejte do salonu Erotic massage Prague – Luxury, kde se o vás jedna ze zkušených masérek skvěle postará. A pozor, přijít můžete i v páru!
<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!