Nebojte se nosit plavky i do města!
Plavky byly během letošního léta něco, co se neustále měnilo. Přišly do kurzu hlavně takové plavky, které byly jednodílné, ale během těchto krásných a teplých letních měsíců se do kurzu dostávaly ještě jiné typy plavek, které oslovily taky řadu žen. Samozřejmě jsme se ani letos neobešli bez dvoudílných plavek, které vyhovovaly tomu, kdo nebyl nadšený z těch jednodílných.


U tohoto kousku oblečení, které móda každým rokem různě mění, je typické to, že se nosí do bazénu nebo na dovolenou k moři či na koupaliště nebo jinam k vodě. Někdy si je vytáhneme i na zahradu, když se chceme opalovat, ale že bychom si je někdy vzali do města – to nás ani nenapadne. Přesto všechno se však právě plavky staly součástí našich outfitů, bez kterých už nedocílíme hezkého a stylového looku.


Pokud se ptáte, jak se vlastně plavky do města nosí, zodpovíme vám tuto otázku. Existuje hned několik způsobů, jak plavky stylově a efektivně zakomponujete do svého běžného outfitu tak, že si lidé ani neuvědomí, co to máte na sobě.


Jednodílné plavky se kombinují mnohem lépe!


U jednodílných plavek si nikdo nevšimne, že máte na sobě plavky. Vždyť vypadají jako nátělník, který se aktuálně nosí. Díky tomu, že jednodílné plavky jsou aktuálně velký hit hlavně v té podobě, v níž najdete v obchodech i řadu nátělníků, lehce můžete tyto plavky zkombinovat k šortkám s vysokým pasem, kdy šortky doplníte o vkusný pásek a na nohy dáte dnes velice stylové nazouváky. Samozřejmě lze jednodílné plavky sladit i s klasickými kalhotami.


A jak zkombinovat dvoudílné plavky?


U dvoudílných plavek je nutné, abyste neměli klasický vrchní díl na zavazování za krkem. To se totiž potom pozná. Pokud však máte dvoudílné plavky s vrchním dílem bez ramínek, nebojte se sladit tento díl s úzkou sukní s vysokým pasem. K tomu zvolte džínovou bundičku a nějaké vkusné sandálky. Budete mít tak vkusný top, o němž si vůbec nikdo nepomyslí, že je to vrchní díl plavek.<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!