Jaké kabelky jsou IN?
Mobil, tablet, nabíječka, klíče, peněženka, toaletní taštička, hřeben,.. Kam všechny tyto nezbytné denní potřeby schovat? No přece do nové kabelky!


 


V letošním roce je nabídka kabelek opravdu pestrá a různorodá. Vybere si i ta nejnáročnější klientka. Pojďme se společně projít cestou současných módních trendů. Načerpejte inspiraci pro další nákupy.


 


Letos frčí takzvané mikrobagy, někdy nazývané taky jako mikro kabelky. Jde o nejrůznější psaníčka a zejména kulaté mini kabelky dortových tvarů. Ty jsou nejčastěji ozdobeny nažehlovačkami, třásněmi nebo flitry. Pokud nemá extravagance ve vaší skříni místo, mezi kabelkami si též vyberete.Všechny z těchto kabelek se dají považovat za oblíbené crossbody kabelky. Jedinou jejich nevýhodou pro každodenní používání je malá velikost. Pokud nenosíte úspornou peněženku, je zcela jisté, že se vám ta vaše do kabelky ani nevejde. Tato situace má však jednoduché řešení. Vyberte si takovou kabelku, která bude ladit k vašemu večernímu outfitu a vyrazte s novým módním doplňkem do víru nočních ulic. Do kabelky schovejte pouze telefon, peníze, klíče, malou lahvičku parfému a kosmetiku, bez které byste se večer neobešla.


 


Máte tolik věcí, že tyto kabelky byste stejně musela mít hned tři najednou? Pak volte raději rovnou nějakou větší. Prozkoumejte jednotlivé kabelky přes rameno. Z odstínů nyní nejvíce ,,frčí‘‘ červené a taky hologramové barvy. Módní policie neodsoudí ani kabelky v neutrálních tónech. Zaměřte se na kousky ozdobené nejrůznějšími aplikacemi. Vybírat můžete mezi střapci, květy, pompony nebo kovovými doplňky. Dejte si však při výběru pozor na velikost kabelky. Pokud jste menšího vzrůstu, nevybírejte si kabelky příliš veliké. Taška by ještě vaši postavu opticky zmenšila.


 


Každá žena by měla mít ve své sbírce i elegantní batůžek. Od letošního roku se z tradičních kabelkových obchodů stávají batůžkové ráje. Nebojte se batohy kombinovat i s typicky ženským stylem oblečení. Při nošení moderních batohů není sportovní look podmínkou.


 Fandíte pánskému stylu? Pak vás jistě potěší kabelky kufříkových tvarů s pevnou rukojetí. Vybírat můžete hned z několika velikostí. U těchto tašek obvykle najdete i popruh přes rameno.


 


Žádné ženě by taky neměla v šatníku chybět jednoduchá shopper bag. Tato kabelka snad nikdy nevyjde z módy. Mezi ostatními kabelkami ji snadno poznáte. Správná shopper bag je šitá z tenkých, avšak pevných materiálů, vyznačuje se delšími uchy, nikdy nemá crossbody popruh a obvykle neobsahuje zip. Jak už z názvu můžete vyčíst, tento druh kabelek se skvěle hodí na větší módní nákupy.


 


Kromě již zmíněných barevných kombinací se na scéně právě začínají znovu objevovat kabelky se zvířecím designem. Co takhle kabelka se vzorem hadí kůže?


 


Nesedí vám zvířecí motivy? Pak zapátrejte po zapletených proutěných kabelkách. Ty budou totiž hitem letošního léta. Tyto designové doplňky se hodí nejen na piknik, ale taky dodají vašemu dennímu looku letní nádech. Co takhle proutěná pletená kabelka s ozdobnými vyšívanými květy?


 


Nakupte své favoritky v e-shopu brasty.cz. Na stránkách naleznete jak aktuální módní trendy, tak i tradiční klasické kabelky, které nikdy nevyjdou z módy. Vyberte si nový módní doplněk nejen na léto.


Autor: Kamila Spoustová


.<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!