Slyšeli jste už o skvělé mobilní aplikaci Tinder?
Trávíte čas doma, místo toho abyste byli venku se svou drahou polovičkou? Cože?! Vy ani drahou polovičku nemáte a proto raději sedíte doma u TV nebo PC? V dnešním uspěchaném světě se jen velmi těžko seznámíte s někým v tramvaji, když jedete do práce nebo do školy. Většinou, i když vidíme osobu, která nás určitým způsobem zaujme, tak nemáme moc času na oslovení a pokud nás někdo osloví, tak času na posezení je také po většinou málo z důvodu již naplánovaného denního harmonogramu.  Jak se, ale tedy v dnešní době elegantně a hlavně úspěšně seznámit s pro nás zajímavým protějškem? Dnešní doba přeje elektronice a mobilním aplikacím a proto i v seznamování a navázání kontaktů musíme jít určitým způsobem s dobou.


Slyšeli jste už o skvělé mobilní aplikaci Tinder? Tinder je úžasná mobilní aplikace, která slouží k seznamování a za krátkou dobu si získala přízeň milionů lidí po celém světe. Tinder je po celém světě velmi dobře známá a nedávno se konečně dostala i do naší krásné České republiky. Tinder dnes a denně pomáhá mnoha lidem k navázání seznámení a potkání dost možná i své životní lásky a to je hlavní účel Tinder seznamky, tedy pomoci a usnadnit cestu k vaší životní lásce.


Jak již bylo nastíněno, Tinder je mobilní seznamka. Vzhledem k tomu, že dnes již má většina lidí na celém světě smarth phone, tak se jedná o opravdu rozšířenou aplikaci, na které je v průměru aktivním každý den neuvěřitelných 25 milionů uživatelů. Podle posledním průzkumů se celkový počet registrovaných uživatelů odhaduje na 75 milionů.


Nemusíte se však bát, že by vám aplikace cíleně hledala partnery/partnerky z USA, Austrálie nebo třeba z Číny. Základní funkcí je velice důmyslné a přitom snadné seznámení založené na principu geolokace. Stačí tedy zadat parametry, jakými jsou například věk, vzdálenost a pohlaví vašeho protějšku a můžete se pustit vstříc novým přátelstvím a láskám.


Když naleznete uživatele, který se vám bude líbit, stačí kliknout na zelené srdíčko, pokud i vy se budete danému uživateli líbit, dojde-li k tzv. shodě, získáte možnost uživatele kontaktovat. Princi je tedy velmi jednoduchý, rychlý, moderní a samozřejmě velice efektivní. Nic vám pak už nebrání vyrazit třeba do kavárny, na kolo nebo kamkoli vás napadne.


Tinder vás zaujal, ale máte strach z registrace? Ničeho se nebojte, registrace je velmi jednoduchá a na oficiálních stránkách naleznete velice přehledný a jednoduchý návod i s obrázky pro majitele smarth phonu se systémy Android a iOS. Dostupnost aplikace je tedy na výborné úrovni a stačí vám opravdu malý krok k vašemu štěstí.


Přestaňte sedět doma a litovat se, že zrovna vy nemáte s kým jít do parku nebo do kavárny. Jděte svému štěstí trošku naproti a uvidíte, že se vám vaše snaha pozitivně vrátí. Blíží se doba koupání, grilování a letních výletů, tak proč na všechny tyto akce nejít ruku v ruce třeba s novou láskou? I k tomu vám dopomůže Tinder.Autor: Mgr. Petr Polák<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!