Chystáte se na svatbu? Vyberte si správné šperky a střih šatů.
Nejkrásnější období roku už klepe na dveře a všichni se těší na vůni rozkvetlých stromů a barevnou paletu zahrad. Pokud plánujete prožít svůj svatební den pod voňavými třešněmi či na louce plné pampelišek, měla byste pomalu začít s přípravami. Kromě výběru vhodných svatebních šatů je důležité myslet i na šperky, které budou ladit k vám i ke stylu vaší svatby.


Výběr šperků


Jste nepolepšitelná romantička? Šaty s doplňky v pastelových barvách zkombinujte například s náušnicemi a náhrdelníkem ze žlutého zlata s barevnými drahokamy, které skvěle vyzdvihnou romantické naladění vašeho outfitu. Všechny šperky volte tak, aby svým designem ladily se snubními prstenyMáte ráda čisté linie a jednoduchost? Pak je svatba v elegantním stylu pro vás to pravé. Jednoduché šaty s jednobarevnými diamantovými náušnicemi, které svým třpytem podtrhnou šťastné jiskřičky ve vašich očích, okouzlí všechny přítomné. Ideální snubní prsteny? V platinovém provedení, taktéž s malými diamanty.


Toužíte po originalitě? Vyzkoušejte svatbu v retro, nebo vintage stylu. Až vystoupíte z kočáru, všichni se pozastaví nad vaší krásou, kterou báječně vyzdvihnou propracované šperky ve starodávném designu, nejlépe z růžového či žlutého zlata.  Další možností pro tento typ svatby jsou jednoduché náušnice s jednobarevnými kameny, které připomenou retro styl 60. let.Správný střih svatebních šatů


Jakožto plnoštíhlá žena rozhodně nemusíte zoufat. Stačí si vybrat správný střih, který zvýrazní vaše přednosti a naopak zakryje nedostatky. Jak tedy vybírat?


Pro dámy s postavou jablka se širším pasem existuje řešení v podobě korzetu, který přechází ve splývavou sukni. Pokud upřednostňujete pohodlí, zvolte styl empírový, kdy sukně začíná už pod prsy. Ženy se širšími boky by měly volit šaty, které upoutají pozornost na horní partie. K tomu se výborně hodí například róby ve střihu do písmene A, které se k zemi postupně rozšiřují. Pokud si vyberete takové, které mají hlubší výstřih či odhalená záda, nemůžete udělat chybu. Postava ve tvaru přesýpacích hodin se širšími boky a rameny by měla, stejně jako předešlý typ, volit šaty do A, které může oživit lehkým šálem přes ramena.


Ať už na své svatbě zazáříte jako romantická víla, elegantní dáma či kráska z historie, jistě na ni budete s láskou vzpomínat po zbytek života.<< Zpět na výpis článků

Přidejte si nás!